KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12343302
nr 1234 3302
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, 275/310, Stockholm, signerad. 1976. Motivet: 22x31
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 11 februari 2019
kl 20:27:42
11/2 17:12:55
350 kr
11/2 17:47:27
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén